• facebook googleplus youtube
 • UE


 • Prasa o SERON

  Zapraszamy do lektury artykułu, który ukazał się w ostatnim wydaniu czasopisma “Polski Przemysł”. O sytuacji na rynku maszyn CNC, ich zastosowaniu i licznych plusach wynikających z wykorzystania takich maszyn w przedsiębiorstwie opowiada nasz Prezes – Artur Kołodziejczyk.

  Do zapoznania się z pełnym materiałem zapraszamy tutaj – LINK

  Przeniesienie się do Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to krok milowy w historii naszej firmy.  Stalowowolski portal informacyjny RST24 opublikował na ten temat interesujący artykuł. Wszystkich zainteresowanych naszymi planami na najbliższy czas zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem – LINK

  Artykuł „Expert do pracy w drewnie” ukazał się w miesięczniku MEBLE materiały i akcesoria (marzec 2014 r.)

  “W ofercie rodzimej firmy Seron znajdziemy frezarki CNC Seron Expert, maszyny te powinny zainteresować wszystkich którzy pracują, lub noszą się z zamiarem rozpoczęcia produkcji w drewnie albo w półfabrykatach z drewna”

  Branża drzewna to tylko jeden z wielu sektorów, w których maszyny Seron okazują się być bardzo pomocne. Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem na temat naszych frezarek.

  Artykuł dostępny jest tutaj – LINK

  17 kwietnia 2015 roku zrobiliśmy kolejny krok w przód, podejmując współpracę z Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku. Mamy nadzieję, że zainicjowane działania przyniosą korzyści dla obu stron tego przedsięwzięcia. Więcej informacji o tej inicjatywie znajduje się w artykule, który do ściągnięcia jest pod poniższym linkiem – LINK

  Frezarki z serii WM zdecydowanie zasługują na uwagę. Dedykowane są głównie pod przemysł meblarski, jednak ich zastosowanie jest o wiele szersze. O naszym ploterze frezującym 2030 serii WM można przeczytać w artykule, który ukazał się we wrześniu 2012 roku. Życzymy przyjemnego czytania! – LINK

  Ploter frezujący 2030 ATC Professional to maszyna godna uwagi. Nagrodzona medalem na targach, teraz została zauważona także przez wydawców miesięcznika “Meble Materiały i Akcesoria”  i znalazła swoje miejsce w jego listopadowym wydaniu.

  Bardzo serdecznie zachęcamy do lektury artykułu. Pełny materiał do ściągnięcia tutaj – LINK. Ponadto, chętnych do zapoznania się z listopadowym wydaniem miesięcznika w całości zapraszamy do e-wydania, znajdującego się na stronie wydawnictwa.


  Realizacja: rychlak.design